Pytania i odpowiedzi >Rejestracja
Jak się zarejestrować?List od administratoraNie mogę się zalogować!Nie otrzymałem listu do aktywacji knta. Co mogę zrobić?
Zablokowanie konta!
Jak się zarejestrować?
Aby się zarejestrować Trzeba się skontaktować z administratorem serwisu. Ze względów funkcjonalnych automatyczna rejestracja jest wyłączona.


Rejestracja jest przeznaczona jedynie dla członków sekcji stanowiących zespół redakcyjny. Serwis nie prowadzi innych zasobów przeznaczonych dla osób zarejestrowanych. Forum jest ogólnodostępne i wymaga oddzielnej rejestracji z wykorzystaniem mechanizmów wbudowanych w oprogramowanie Forum.
Do góry
List od administratora
W niektórych przypadkach otrzymasz list od administratora serwisu. Będą w nim instrukcje co należy wykonać w związku ze swoim kontem. Może to być podyktowane np. zamianami wprowadzonymi po aktualizacji serwisu.
Do góry
Nie mogę się zalogować!
Jeśli Twoje próby zalogowania się nie przynoszą skutku, należy przejść procedurę odzyskania hasła. Dostaniesz maila w którym otrzymasz instrukcje jak należy postępować dalej.
Do góry
Nie otrzymałem listu do aktywacji knta. Co mogę zrobić?
Powinieneś sprawdzić filtr antyspamowy dla swojego konta pocztowego. Niektóre serwery pocztowe (wp.pl i inne) potrafią być szczególnie restrykcyjne i odfiltrowują przesłany przez nas list.
Do góry
Zablokowanie konta!
Konto zostanie zablokowane jeśli nie będziesz z niego korzystał przez dłuższy czas. Konto można odblokować samodzielnie. Blokowanie nieużywanych kont jest podyktowane względami bezpieczeństwa.
Do góry