Pytania i odpowiedzi >Współpraca
Jak możesz nas promować?
Jak możesz nas promować?
Gwiezdne Wrota prowadzą promocję stron o tematyce astronomicznej i związane z naukami ścisłymi w całym tego słowa znaczeniu. Wspieranie polega głównie na zamieszczanie różnych treści związanych z opisywanym serwisem w tym związanych z działalnością grupy lub osoby prowadzącej daną stronę.Innym sposobem wspierania jest wymiana banerów. Przy czym baner musi być przygotowany przez właściciela serwisu i tylko on może nawiązać współpracę w zakresie wymiany tych elementów graficznych.
Baner musi mieć wymiary nie większe niż 400x45 i wagę do 30KB w formacie GIF, JPG lub PNG. Baner musi prowadzić do strony głównej serwisu lub do wskazanej i wcześniej ustalonej jego zawartości.
Gwiezdne Wrota umieszczają baner na panelu losowo wyświetlanych banerów. Są na nim wyświetlane losowo banery wszystkich stron objętych tym działaniem. Panel znajduje się na wszystkich stronach serwisu.

Zgłaszając baner do wymiany trzeba podać jego lokalizację, nazwę strony, nazwę autora i tekst alternatywny – na wypadek gdyby serwis był niedostępny - tekst nie powinien być dłuższy niż dwa 50 znaków.


Adres naszego banera: http://astronomia.zagan.pl/baner.jpg


Gwiezdne Wrota
Do góry