ESO - zasoby danych
Niektóre zbiory danych obserwacyjnych są niepubliczne, ale te na zieloną można pobierać pod warunkiem założenia wcześniej konta użytkownika. Pobieranie można prowadzić przez anonimowego użytkownika FTP
Data dodania: 08/06/2012 Wizyt: 1744
Fotograficzny Atlas Księżyca
Wyjątkowy i jakościowo bardzo dobry atlas naszego satelity. Teraz już nie będziesz miał problemów z rozpoznaniem obiektu jaki obserwujesz.
Data dodania: 09/12/2014 Wizyt: 566
Hubble Legacy Archive
Upublicznione zasoby danych z teleskopu Hubble
Data dodania: 08/06/2012 Wizyt: 5032
IMCA Stowarzyszenie kolekcjonerów Międzynarodowy Meteoryt
Stowarzyszenie kolekcjonerów Międzynarodowy Meteoryt (IMCA Inc.) ma jeden główny cel: pomoc meteoryt Kolekcjonerzy w poszukiwaniu autentycznych Meteoryty dla swoich zbiorów i pomaganie innym w pomaganiu, aby dowiedzieć się więcej o meteorytach. Niezależnie od tego, czy są nowi w świecie meteorytów, czy mają dużą wiedzę, chcemy, aby wszyscy kolekcjonerzy kupowali / handlowali z zaufaniem od naszych członków, wiedząc, że każdy przedmiot będzie dokładnie taki, jak jest reprezentowany.
Data dodania: 09/08/2019 Wizyt: 115
SIMBAD
Publiczne zbiory danych astronomicznych
Data dodania: 04/10/2013 Wizyt: 519
SkyView
Publiczne zasoby zdjęć obiektów kosmicznych w formacie FITS. Zdjęcia galaktyk i mgławic. Baza danych do przeszukiwania przez WWW.
Data dodania: 03/27/2018 Wizyt: 383
Wirtualna Biblioteka Nauki


Witamy w Wirtualnej Bibliotece Nauki, którą otwieramy z myślą o wszystkich polskich uczelniach, instytutach naukowych, uczonych i studentach. Już teraz możemy zagwarantować powszechny bezpłatny dostęp do najważniejszych publikacji naukowych na świecie.

Wirtualna Biblioteka Nauki to istotne wsparcie w pracach badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych we wszystkich dziedzinach wiedzy i specjalnościach naukowych w Polsce, a także ważna pomoc dla doktorantów i studentów przygotowujących prace dyplomowe.
Data dodania: 09/04/2012 Wizyt: 486